Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ heat resistant thin insulated wire ] αγώνας 447 προϊόντα.
ηλεκτρικός γάντζος καλωδίων UL1007 χαλκού 610m στερεός μονωμένος PVC επάνω στο καλώδιο
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός ή επικασσιτερωμένος χαλκός |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Θέρμανση, μηχανή, windings μετασχηματιστών και ούτω καθεξής, ηλεκτρικό εργαλείο, μηχανική και ηλεκτρ |
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
Γάντζος AWG XLPE XLPE 20 επάνω στον υψηλής θερμοκρασίας γάντζο καλωδίων επάνω στη μόνωση θερμότητας καλωδίων
| Όνομα: | Καλώδιο XLPE |
|---|---|
| Πρότυπο: | AWM3321 |
| Διάμετρος: | 1.86-10.66 χιλ. |
UL3074 12AWG 600V 200C Σιλικόνιο καουτσούκ ίνες γυαλιού πλεγμένο σύρμα χαλκού για αφυγραντήρες και θερμαντήρες
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | AWG 12 |
| Μονωτικό Υλικό: | Καουτσούκ |
Η πυρκαγιά εκτίμησε 16-30 προσαραγμένο το AWG καλώδιο, πλεγμένο αλόγονο καλωδίων UL3068 φίμπεργκλας ελεύθερο
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Μόνωσης: | γυαλί ινών |
μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης 600V AWM UL3512 8awg
| Ενιαίο καλώδιο: | 0.05mm |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
Υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο καλώδιο 0.5mm UL Awm σιλικόνης για την εγχώρια συσκευή
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
Υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο σιλικόνης απόδειξης θερμότητας, πολυ καλώδιο σιλικόνης σκελών AWG 18-12
| όνομα: | Υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| μοντέλο: | AWM3134 |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
FT2 μόλυβδος δοκιμής καλωδίων χαλκού σιλικόνης φλογών 24AWG 600V UL εύκαμπτο UL3135 που πλέκεται
| Μάρκα: | MYSUN |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | UL3135 |
| Υλικό μόνωσης: | λάστιχο σιλικόνης |
32-16AWG μονωμένο PVC ηλεκτρικό καλώδιο UL1007 απόδειξης θερμότητας καλωδίων χαλκού
| Μόνωσης: | PVC |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 32-16AWG |
22 μονωμένο καλώδιο UL 3122 χαλκού σιλικόνης AWG φίμπεργκλας υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός
| Τάση: | 300V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |

