Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ coated flexible insulated wire ] αγώνας 84 προϊόντα.
600V 250C AWM 14 τεφλόν καλώδιο AWG, υψηλής θερμοκρασίας γάντζος επάνω στο καλώδιο UL10362
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
Ηλεκτρικό εύκαμπτο 20AWG 300V κονσερβοποιημένο UL1007 καλώδιο χαλκού χαλκού μονωμένο PVC
| Πρότυπος αριθμός:: | UL1007 |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | εσωτερικό για τη συσκευή κ.λπ. |
| Τύπος αγωγών:: | Προσαραγμένος |
200.C UL Listed Silicone Sheathed Wire 0.08 Jacket In Black White Red Blue Brown Green Το μανδύα είναι από σιλικόνιο και περιβάλλεται από καλώδιο.
| Material: | Silicone |
|---|---|
| UL Listed: | Yes |
| Color: | Black, White, Red, Brown, Green, Blue |
Επικεφαλαιοποιημένο νήμα χαλκού με μαύρο κάλυμμα για διάφορες εφαρμογές
| Χρώμα σακακιών: | Μαύρο |
|---|---|
| Υλικό αγωγού: | Χάλυβα |
| Υλικό σακακιών: | Φίμπεργκλας |
305m/ Ρόλων ντυμένο πυρίτιο καλώδιο χάλκινων καλωδίων UL3219 φίμπεργκλας νικέλινο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Ντυμένο πυρίτιο καλώδιο ρόλων χάλκινων καλωδίων 305m/UL3253 250C νικέλινο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250C |
Επικασσιτερωμένο μονωμένο PVC καλώδιο 12 AWG χαλκού για τον εξοπλισμό ηλεκτρονικής
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
7x26 ράβδοι χάλκινο σύρμα επικαλυμμένο με γυαλί ίνες για ηλεκτρικές εφαρμογές
| Κατηγορία τάσης: | 600V |
|---|---|
| Ζακέτα οδηγού: | Ναι. |
| Υλικό αγωγού: | Χάλυβα |
Ηλεκτρονικό συρματόπλεγμα με κάλυψη σε σιλικόνη και ανθεκτικό στη φλόγα UL
| Jacket Thickness: | 0.08 |
|---|---|
| UL Listed: | Yes |
| Conductor Type: | Tinned Copper |
2AWG 4AWG 6AWG 8AWG 10AWG 12AWG 14AWG 16AWG Ευέλικτες ίνες γυαλιού πλεξούδα κασσίτερο χαλκού καουτσούκ
| CSA επικυρωμένο: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Δορυφόρος: | Αγκυροβόλητοι |
| Συμμόρφωση Rohs: | - Ναι, ναι. |

