Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ blue pfa insulated wire ] αγώνας 120 προϊόντα.
Προσαραγμένο καλώδιο UL1726 χαλκού PFA αγωγών 7/2.48 κονσερβοποιημένο 2AWG
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | PFA |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Μαύρα καλώδια UL10486 PFA 300V 250C AWM10486 VW-1 Θερμαντήρας PFA Μόνωση καλωδίου
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδια PFA |
|---|---|
| Αγωγός: | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
| Μόνωση: | Καλώδιο μόνωσης καλωδίων PFA rubbe |
Προσαραγμένο AWG ντυμένο τεφλόν καλώδιο 0.313.26mm χαλκού 30 πυρκαγιά διαμέτρων - καθυστερών
| όνομα: | Τεφλόν καλώδιο PFA |
|---|---|
| Μόνωσης: | PFA |
| αγωγός: | Νικέλιο-ο χαλκός |
Ανθεκτική απόδειξη 26 θερμότητας τεφλόν καλώδιο AWG, ντυμένο τεφλόν ηλεκτρικό καλώδιο
| Τύπος Condutor: | "Χαμένη" |
|---|---|
| Χρώμα: | άσπρος, μαύρος, κόκκινος, καφετής, κίτρινος, μπλε, γαρίφαλο |
| Ονομαστική τάση: | 600v |
Πολυ πυρήνων 4*18 AWG αντίσταση UL4271 υψηλής τάσης καλωδίων συνήθειας ηλεκτρική
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
λαστιχένιος 300V 305m/καλωδίων χαλκού 250C UL3253 νικέλινος ρόλος σιλικόνης
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250C |
UL3222 φωτισμού 305m/ρόλων σιλικόνης εύκαμπτο καλώδιο χαλκού καλωδίων 150C νικέλινο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
26AWG μονωμένο PVC πυρίμαχο καλώδιο καλωδίων UL1015 600V 105C
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδιο PVC |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μόνωση: | PVC |
26AWG Pvc μονωμένο καλώδιο UL1015 600V 105C ανθεκτικό στη φωτιά καλώδιο
| Ονομασία του προϊόντος: | καλώδιο PVC |
|---|---|
| Διοικητής: | Κουρέλια χαλκού |
| Απομόνωση: | PVC |
Πυρίμαχο καλώδιο καλωδίων UL1015 χαλκού 32AWG 600V 105C μονωμένο PVC
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδιο PVC |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μόνωση: | PVC |

