Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 200 fep insulated electric wire ] αγώνας 172 προϊόντα.
Καλώδιο UL3134 600V χαλκού σιλικόνης φωτισμού 12awg VDE
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Επικασσιτερωμένο μονωμένο λάστιχο καλώδιο UL3134 σιλικόνης χαλκού 18awg
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
26awg XLPE 150C 600V μονωμένο σιλικόνη καλώδιο αγωγών χαλκού καλωδίων κονσερβοποιημένο UL3134
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
600V εύκαμπτο μονωμένο λάστιχο Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας 16AWG UL3134 καλωδίων εγχώριων συσκευών
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
12-18awg 600V UL3134 μονωμένο σιλικόνη καλώδιο αγωγών χαλκού καλωδίων κονσερβοποιημένο 150C
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
κονσερβοποιημένο UL3138 μονωμένο χαλκός καλώδιο καλωδίων 16awg UL μονωμένο σιλικόνη
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Ντυμένο πυρίτιο καλώδιο ρόλων χάλκινων καλωδίων 305m/UL3253 250C νικέλινο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250C |
η σιλικόνη 600V 150C μόνωσε το επικασσιτερωμένο καλώδιο UL3138 χαλκού για την εγχώρια συσκευή
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
υψηλής θερμοκρασίας σιλικόνης άσπρο μαύρο κόκκινο χρώμα καλωδίων καλωδίων κονσερβοποιημένο UL3138 μονωμένο χαλκός
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Ευέλικτο καλώδιο μπαταρίας 200C υψηλής θερμοκρασίας 600V ονομαστική τάση με καλωδιακό χαλκό
| Υλικό αγωγού: | Επικασσιτερωμένο σύρμα χαλκού |
|---|---|
| Διάμετρος: | 1 AWG, 2 AWG, 4 AWG, 6 AWG, 10 AWG, 8 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 0AWG, 1/0AWG, 2/0AWG, 3/0 |
| Μονωτικό υλικό: | Σιλικόνη |

