Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 105c ul1015 pvc flexible cable ] αγώνας 9 προϊόντα.
600V UL758 PVC Sheathed Cable OD 10.66mm 105C UL1015 Pvc Flexible Cable
| Μόνωση: | PVC |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 1.9010.66mm |
26AWG Pvc μονωμένο καλώδιο UL1015 600V 105C ανθεκτικό στη φωτιά καλώδιο
| Ονομασία του προϊόντος: | καλώδιο PVC |
|---|---|
| Διοικητής: | Κουρέλια χαλκού |
| Απομόνωση: | PVC |
16 μονωμένος γάντζος καλωδίων χαλκού AWG 600V 105C UL1015 PVC επάνω στο καλώδιο
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 105℃ |
| Μόνωση: | PVC |
26AWG μονωμένο PVC πυρίμαχο καλώδιο καλωδίων UL1015 600V 105C
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδιο PVC |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μόνωση: | PVC |
16 μονωμένος γάντζος καλωδίων χαλκού AWG 600V 105C UL1015 PVC επάνω στο καλώδιο
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 105℃ |
| Μόνωση: | PVC |
16 μονωμένος γάντζος καλωδίων χαλκού AWG 600V 105C UL1015 PVC επάνω στο καλώδιο
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 105℃ |
| Μόνωση: | PVC |
Ο χαλκός προσάραξε το μονωμένο ηλεκτρικό καλώδιο PVC για το φωτισμό UL1015 30AWG
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
UL1015 προσαραγμένος ηλεκτρικός αγωγός χαλκού μόνωσης PVC καλωδίων για το φωτισμό
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
UL1015 προσαραγμένο μονωμένο PVC κονσερβοποιημένο καλώδιο χάλκινο καλώδιο για την καλωδίωση σπιτιών
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
1

